М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Безкоштовні музеї Києва: місця, де дійсно цікаво

Арт-центр Пинчука

Плануючи поїздку в столицю України, насамперед необхідно подбати про те, щоб зняти номер в готелі Києва. Найкраще віддавати перевагу тим, що знаходяться в центрі міста, адже так у вас буде можливість відвідати багато цікавих місць, починаючи з ресторанів, закінчуючи церквами і музеями. Варто відзначити, що в столиці існує безліч місць, де можна ознайомитися з історією міста й мистецтвом абсолютно безкоштовно. А затишні й комфортні готелі Києва дозволять відпочити після насиченого дня.

Арт-центр Пінчука: завжди безкоштовний

Одне з найбільш знакових місць, де можна ознайомитися з сучасним мистецтвом, було відкрито зовсім недавно – у 2006 році. Розташовується центр в старій будівлі Бессарабського ансамблю, відреставрованій перед відкриттям самого центру. Він розташований на шести поверхах та розділений на різні простори, в кожному з яких проводяться ті чи інші виставки: нових робіт українських художників, експозицій сучасних митців тощо. За 11 років роботи центр провів більше 20-ти масштабних проектів за участю закордонних художників, фотографів, відеооператорів та інших діячів мистецтва.

Арт-центр Пінчука – це відкритий майданчик, де художники, мистецтво і суспільство вільно взаємодіють. Його метою є просування сучасного мистецтва 21 століття, допомога молодим даруванням. В рамках проекту організовані загальнонаціональна і міжнародна премії.

Центр має дуже зручний графік роботи: з 12 дня до 9 вечора. Всі постійні експозиції абсолютно безкоштовні, тому арт-центр швидко став одним з центрів тяжіння для молоді, туристів і тих, хто цікавиться сучасним мистецтвом. Внаслідок вкладу Віктора Пінчука в розвиток і підтримку молодих художників, столиця України стала більш помітною на мапі світового мистецтва. Варто відзначити, що ознайомитися з усіма експозиціями за день не так просто – для ретельного вивчення знадобиться кілька відвідувань. Гості столиці мають можливість зняти номер в готелі Києва, розташованому ближче до центру, щоб мати більше часу на вивчення виставки.

Міжнародний день музеїв

Музей – це дзеркало культури народу і країни. Саме тут можна дізнатися про розвиток того чи іншого напрямку в мистецтві або історії. Щороку 18 травня понад 70 країн світу відкривають свої музеї для відвідувачів без оплати. Варто зазначити, що щорічно тематика свята змінюється, про що можна дізнатися заздалегідь. З кожним роком свято привертає все більшу увагу з боку громадськості, і багато хто саме в цей день вирішує долучитися до мистецтва. Крім того, він збільшує потік туристів в міста-учасники, тому варто заздалегідь здійснити бронювання готелю в Києві.

Безкоштовні дні в музеях міста

Щомісяця кожен музей столиці влаштовує день відкритих дверей. У кожного з них свій графік, ознайомитися з яким можна на офіційних сайтах або розважальних порталах. Це прекрасна можливість побачити знамениті експонати абсолютно безкоштовно, прогулятися по залах музеїв, а пізніше повернутися в них для більш ретельного вивчення.

Наприклад, Музей непотрібних речей (вторсировини), відкритий на території заводу «Київміськвторресурси», щосуботи запрошує безкоштовно оглянути колекцію, яка почала формуватися в 1943 році. Незважаючи на непривабливу назву місця, в експозиції представлені дуже цікаві речі, в тому числі антикваріат, якому понад 200 років.

У Києві розташована велика кількість музеїв, де можна ознайомитися з мистецтвом різних епох, побутом, діяльністю відомих людей і т.п. Якщо вам цікаво ознайомитися з усім цим, можна здійснити швидке бронювання готелів без кредитної картки і насолоджуватися відпочинком в столиці України!

Бронь Online