М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Голосіївський парк (ім. М.Рильського): історія та цікаві місця

Київ – це місто з особливою історією та численними пам’ятками. Однак крім храмів, церков, музеїв і театрів, тут ви зустрінете приголомшливо красиві парки. Кожен, хто зупиняється в одному з готелів Києва, повинен обов’язково прогулятися хоча б по одному з них. Саме такі прогулянки дозволяють зрозуміти дух міста й оцінити різноманіття проявів його краси.

Голосіївський парк має площу в 140 га, на цій території знаходиться чотири ставки. Крім облаштованих пішохідних зон, майданчиків для ігор і відпочинку, тут також знаходиться неймовірно красивий лісовий масив, який захищає Міністерство охорони навколишнього середовища.

Територіально Голосіївський парк розташований в південній частині міста, в однойменному районі. Якщо ви шукайте дешевий готель в Києві, то даний район може запропонувати відмінні варіанти: зручні комфортабельні номери за прийнятними цінами.

Трохи історії

Рік заснування парку – 1957. Саме тоді був виданий Указ про його створення. Також він по праву має статус пам’ятника садово-паркового мистецтва. Розташовується парк в 10-ти хвилинах їзди від центру столиці, що дуже зручно для туристів, адже можна забронювати готель в необхідній частині міста і легко доїхати до красивого парку Києва! Присвоєння імені поета Максима Рильського відбулося в 1964 році, після його смерті. Максим Рильський жив поруч із парком і навіть випустив поетичну збірку «Голосіївська осінь». Спостерігаючи за природою даної місцевості, відразу стає зрозуміло, що саме надихнуло його на написання найкрасивіших віршів.

Поруч з парком розташовується не облагороджений Голосіївський ліс, з яким пов’язано безліч історій. Це острів дикої природи в мегаполісі – шанувальники природи оцінять тисячолітні дуби, представників флори і фауни, яких не зустрінеш в інших частинах міста. Поруч з парком можна знайти кілька міні-готелів, які порадують гостей столиці своїми помірними цінами та відмінним сервісом!

Визначні пам’ятки парку

Голосіївський парк став відображенням містичної історії лісу: тут безліч розваг для дітей і дорослих. Однак щоб отримати повну картину даної місцевості, краще приділити прогулянці 5-6 годин.

Парк облаштовано:

  • спортивними та дитячими майданчиками, атракціонами, кафе;
  • музеєм Максима Рильського;
  • колесом огляду, з якого відкривається приголомшливий вид на каскад чотирьох озер і на місто в цілому;
  • човновою станцією, на якій можна взяти в оренду човен або катамаран для прогулянки по нижньому озеру.

Що стосується лісу, то через те, що його територія належала Києво-Печерській Лаврі, вона уникла масштабної забудови. Тут також багато цікавого:

  • Храми та церкви. В даний час повністю відновлено Голосіївський і Китаївський скити та Свято-Покровський храм, які особливо цікаві для паломників.
  • Безліч купелей. Кожна купіль має свої особливі властивості, а температура води в них навіть в сильну спеку не перевищує 8 градусів.
  • Пам’ятник-меморіал на честь воїнів-визволителів.
  • Містична глушина лісу. З цими місцями пов’язано багато переказів і легенд: стверджується, що біля озера Дідорівка місцями немає дна, а водолази бачили таємниче світло.

Навіть якщо ви забронювали недорого міні готель в Києві, розташований в іншій частині міста, обов’язково варто відвідати Голосіївський парк, щоб відпочити після насиченого дня!

Бронь Online