М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Київські концертні майданчики

Яким би якісним не був би звук цифрового аудіозапису, він не зрівняється зі звучанням живого концерту. Дістати квиток на виступ відомого гурту в Києві неможливо вже за тиждень. Тому необхідно бронювати і купувати їх завчасно. Особливо це актуально для жителів інших міст, які часто приїжджають в столицю лише для того, щоб потрапити на концерт свого кумира. У Києві достатньо концертних майданчиків високого рівня, а тому тут виступають не тільки вітчизняні, але світові зірки.

Кращі концертні майданчики

Варто відзначити, що сучасний вигляд міста доповнюють нові клуби, які були побудовані відносно недавно. Це сучасні центри культури з прогресивними концертними майданчиками. Також на території Києва багато інших майданчиків, які були зведені вже дуже давно і до сьогоднішніх днів зберегли свій архітектурний вигляд, що відображає стиль того часу. Наведемо як приклад найпопулярніші з них:

●        Національний палац мистецтв “Україна” – один з найбільших культурних центрів країни. Тут регулярно проводять концерти загальнонаціонального значення, концерти світових зірок і багато інших цікавих заходів.

●        Жовтневий палац – розрахований на 2000 глядачів, а тому вважається найбільшим концертним залом Києва, до того ж, з найкрасивішим дизайном. Тому будівлю центру культури і мистецтв відноситься до архітектурних шедеврів.

●        Палац спорту – розташовується біля станції метро, яку названо його ім’ям. У 2018 року це був найпопулярніший концертний майданчик. Він оснащений сучасним обладнанням і розрахований на максимальну місткість 7,5 тисячі осіб.

●        НСК “Олімпійський” – головний стадіон країни, а також постійне місце для концертів в теплу пору року.

●        FREEDOM – тут проводяться не тільки концерти, а й повноцінні розважальні шоу-програми. Родзинкою закладу є авторське меню пропонованої кухні.

●        Stereo Plaza – концертний майданчик європейського формату, тому користується популярністю серед зарубіжних виконавців. Майданчик дозволяє проводити широкомасштабні концерти завдяки просторому приміщенню.

На цих концертних майданчиках виступають найвідоміші виконавці, і якщо вам не вдалося потрапити на концерт, не турбуйтеся, в Києві достатньо і інших цікавих сцен. Вони менш яскраві, але заходи, що проводяться на них, завжди цікаві і очікувані.

Де ще проводять концерти

●        Bel étage – одна з найбільш відвідуваних майданчиків, тому що тут проходять кращі столичні концерти, розважальні шоу, корпоративні презентації та міжнародні виставки. Архітектурна особливість даного закладу полягає в можливості створювати мультифункціональний простір за допомогою його трансформації, щоб максимально адаптувати майданчик під проведення будь-яких заходів. Клуб примітний великою площею, затишною атмосферою і креативним дизайнерським оформленням.

●        Party Bar «Heaven» – зазнавши нещодавню реконструкцію, клуб став ще краще. На його сцені виступають найвідоміші DJ і світові знаменитості. Всі концерти, організовані на сцені «Heaven», відрізняються звуком високої якості і яскравими допоміжними спецефектами.

●        Будинок офіцерів – вважається одним з кращих інтелектуальних і культурних столичних центрів. У його концертному залі проводяться заходи, що мають значення не тільки для міста, а й для всієї України.

●        Центральний будинок художника – кожен поціновувач мистецтва знає цю культурну установу. Велика розмаїтість проведених заходів, таких як художні виставки, концерти, театральні постановки і багато іншого, привертають сюди велику аудиторію людей.Це далеко не повний список концертних майданчиків в Києві. Насправді їх набагато більше, а тому практично кожен день в столиці проводяться будь-які заходи, незалежно від пори року. Тому всі гості міста мають можливість побувати на цікавих заходах, що проводяться в концертних залах вищеперелічених центрів культури. А для тих, хто планує відвідати кілька подій і затриматися в столиці на пару днів, міні готелі в Києві пропонують недорогі номери з високим рівнем комфорту.

Бронь Online