М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Київський планетарій: оригінальний вечір в столиці

Киевский планетарий

Київ захоплює своїми історичними пам’ятками, а також іншим цікавими місцями, серед яких театри, музеї, автентичні заклади. Особливо приємно й те, що в столиці України завжди можна здійснити онлайн бронювання готелів – це істотно спрощує життя туристу. Відвідавши місто в холодну пору року, і побачивши всі першочергові туристичні місця, починаєш шукати щось цікаве, незвичайне, і бажано тепле. Одним із найбільш оригінальних подібних місць вважають Київський планетарій. Приймає відвідувачів він не тільки ввечері, але і в денний час, тому якщо ви збираєтеся забронювати готель в Києві, та не знаєте куди піти в день, планетарій стане відмінним варіантом.

Завдяки сучасному обладнанню та постійного оновлення технологічної бази, планетарій привертає увагу як не тільки простих відвідувачів, але й професіоналів. На його базі проводяться лекції з астрономії, географії, фізики та інших природничих наук. Нерідко виступають лектори, доктора наук з інших країн. Планетарій також виконує функцію освітньої складової шкіл та університетів, демонструючи учням процеси, які неможливо в точності передати через монітор ноутбука або телевізора.

Трохи історії

Київ славиться своїми «першими в країні» храмами, театрами, кінотеатрами та іншими закладами. Якщо ви обрали міні-готель в Києві недорого, то відразу після розміщення можете сміливо вирушати на прогулянку по місту, адже йому є чим вас здивувати.

Планетарій столиці є не тільки першим і найбільшим в країні, але й одним з найбільших в СНД і Європі. У сучасну будівлю він переїхав тільки в 1987 році, а до цього з 1952 року зоряний будинок розташовувався в стінах Олександрівського костьолу. До переїзду планетарій, крім зали з проектором, являв собою виставку, присвячену космосу й географії. На стінах висіли карти дна морського океану, макети космічних ракет та багато іншого. Екскурсії та лекції проводилися докторами наук.

Зараз планетарій перетворився в високотехнологічну установу. Сферичний екран під куполом має діаметр 14,5 метрів, а німецький проектор від компанії Carl Zeiss дозволяє побачити 6500 зірок Північної та Південної півкуль.

Чим зайнятися в планетарії?

Гості столиці рідко замислюються про відвідування планетарію, але ті, хто потрапляє сюди, залишаються під враженням ще не один тиждень. Обравши готель в Києві недорого, обов’язково заплануйте похід в зоряний будинок, адже тут є розваги, завдяки яким можна дізнатися багато нового.

Разом з планетарієм тут розташований розважальний науково-пізнавальний центр Атмосфера 360о. Він розділений на кілька зон:

  • Сферичний зал. Картинку в форматі 4К на повнокупольний екран подають 16 проекторів, які створюють ефект віртуальної реальності. Акустика тут така ж високоякісна, як і демонстраційне обладнання.
  • Play zone. Представлено безліч атракціонів з сенсорними екранами і проекційною відеоанімацею. Такі ігри підходять як дітям, так і дорослим, оскільки вони мають інформаційно-пізнавальний характер. Також зона обладнана приставками Sony PS, на яких можна грати в будь-які ігри.
  • Space Cafe. Кафе оформлено в космічному стилі, а всі напої і страви носять відповідні назви. В меню ви зустрінете фірмові коктейлі, а також страви з еко-буфета.
  • Space shop. У магазині продають всілякі космічні сувеніри, а також настільні ігри, головоломки, косморозваги тощо.

Крім того в центрі проводять різні заходи: майстер-класи, виступи, лекції, концерти, виставки тощо. Так, можна послухати джаз під зірками або насолодитися театральною постановкою.

Якщо ви вже здійснили замовлення готелю в Києві, відразу бронюйте місця на одну з програм планетарію – хто відмовиться познайомитися із зірками і космосом ближче в такому прекрасно обладнаному залі?

Бронь Online