М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Прогулянки по Дніпру: оглядаємо Київ з прогулянкового корабля

Лівий та правий береги Києва можуть похвалитися вражаючими панорамами, неможливо знайти одну точку огляду, щоб оцінити всі їхні переваги. Однак помилуватися краєвидами можна з одного із прогулянкових кораблів, які відправляються з центру міста — Річкового вокзалу на Поштовій площі. Відносно недалеко розташовано кілька готелів Києва, що недорого пропонують комфортні номери та додаткові послуги.

Короткі маршрути

Кожен турист має можливість забронювати готель і ознайомитися з переліком екскурсій по місту. Водні екскурсії завжди популярні, а якщо у вас небагато часу, то короткі одногодинні прогулянки по Дніпру дозволять вам оглянути місто швидко і з комфортом.

  • «Панорама Києва» і схожі на неї екскурсії дають можливість протягом однієї години роздивитися найбільші пам’ятки: Києво-Печерську Лавру, Видубицький і Свято-Михайлівський монастирі, монумент «Батьківщина-мати» та інші.
  • Прогулянки в сторону різних районів Києва. Річковий вокзал пропонує прокотитися до Осокорків, Оболоні або прогулятися на теплоході по гирлу річки Десна. Кожна з екскурсій має свої особливості і дозволяє оглянути обидва береги столиці.

Потрібно звертати увагу на відмінність тривалості маршрутів в будні, вихідні та святкові дні, оскільки в деяких випадках вони різні.

Довгі маршрути

Столиця пропонує і більш тривалі маршрути. 3-4-6-годинні прогулянки по Дніпру, прохід через шлюз в Київське море і найрізноманітніші маршрути дозволять насолодитися краєвидами та відпочити на теплоході з комфортом. Крім того, якщо у вас запланована зустріч з друзями і ви вже здійснили бронювання готелю в Києві, вас приємно здивує можливість оренди цілого теплохода для великої компанії. Така прогулянка з близькими залишить найтепліші спогади!

  • Прогулянка до Київського моря. Даний маршрут дає можливість побачити як відкривається і закривається шлюз. Крім цього, він пролягає по найкрасивіших місцях міста!
  • Програми з пікніком. Жителі і гості Києва можуть скористатися різними програмами екскурсій. Деякі з них пропонують зупинитися на одному з островів, де можна пограти в волейбол, відпочити на гамаку, покуштувати барбекю, тощо.

Зробивши замовлення готелю в Києві, багато компаній пропонують забронювати місця на екскурсії заздалегідь. Така можливість дозволяє чітко планувати свій час.

Прогулянки на яхті

У Києві яхтинг має порівняно довгу історію. Перші яхт-клуби почали будуватися в 19 столітті, деякі будівлі навіть дійшли до наших днів. У 21 столітті кожен охочий може орендувати яхту для прогулянки та огляду берегів. Така послуга надається в тому числі і компаніям, які вирішили відзначити якесь свято на воді. У міні-готелях Києва та інших місцях розміщення гостей столиці зазвичай тримають брошури, що докладно описують дані послуги, їх вартість, а також компанії, які їх надають.

Столиця України має найрізноманітніші розваги для туристів і місцевих жителів, тому кожен зможе оцінити всі принади цього міста. У центрі розташовані міні-готелі, елітні та дешеві готелі Києва. Кожен з них пропонує певний набір послуг, виходячи зі своєї категорії. Однак який би готель ви не обрали, вас зустрінуть з усією гостинністю, якою славиться Київ!

Бронь Online