М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Станція метро Палац Україна – все, що ви хотіли знати

Кожна станція київського метрополітену є архітектурним шедевром. Ви не знайдете тут однакових станцій, так як всі вони відрізняються один від одного і виконані в індивідуальному стилі. Кожна має свою історію і біля кожної розташовані якісь пам’ятки Києва. Станція метро “Палац Україна”, згідно зі статистикою, в добу обслуговує близько 21 тисячі пасажирів. Це пов’язано з тим, що поруч розташовано багато пам’яток і закладів загальноміського значення.

Опис станції

Відкриття відбулося 30 грудня, напередодні настання 1985 року. Крім того, що вона глибоко закладена, вражають її розміри. Станція складається з центрального і двох бічних залів, з’єднаних один з одним переходами. Щоб потрапити в метро, необхідно спуститися в підземний перехід, що йде під Великою Васильківською вулицею. Так як станція не має власного наземного вестибюля, потрапити в неї можна тільки з цього переходу, що веде в підземний вестибюль метро, а вже звідти по ескалатору в центральний зал.

Так як спочатку станція називалася “Червоноармійська”, то і оформлення вона має відповідне. Багато елементів дизайну облицьовані червоною смальтою. Починаючи з самого відкриття, зображення червоноармійця прикрашало торець центрального залу. А на стінах вздовж шляхів були зображені червоні зірки. У 2015 році ці мозаїчні зображення були закриті і більше не прикрашають центральний зал.

Розташування станції

Дана зупинка метро побудована між станціями Либідська і Олімпійська, розташованими на Оболонсько-Теремківському шляху. Недалеко знаходяться наступні пам’ятки:

●        Національний палац “Україна” – головний культурний центр в країні. Це один з найбільших майданчиків, де організовують концерти відомі світові та українські зірки. Також тут проходять загальнонаціональні заходи, такі як святкування Дня незалежності України, інавгурація президента і інші події національного характеру.

●        Миколаївський костел – вважається однією з найкрасивіших будівель столиці, зведених на початку минулого століття. Костел наділений стилізованими готичними формами, а його стрілоподібні шпилі йдуть високо вгору. Сьогодні для приїжджих пропонуються спеціальні екскурсії в костел з можливістю насолодитися органної та камерної музикою.

●        8bit Gallery – галерея сучасного мистецтва розташована всього в 100 метрах від станції метро. У ній в основному представлені роботи молодого і сучасного мистецтва. Тут можна помилуватися творами як вже відомих авторів, так і початківців.Таким чином, оселитися біля станції метро “Палац Україна” буде раціональним рішенням. Тут знаходиться багато пам’яток, а дістатися до інших частин міста не складе проблем, завдяки гарній транспортній розв’язці і лінії метро. Також, тут розташовуються кращі міні готелі в Києві пропонують зручні номери і високий рівень сервісу.

Бронь Online