М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Бронювання online

 

Як розумно зарезервувати готель

Сама по собі технологія онлайн бронювання зазвичай зводиться до того, що в запиті необхідно вказати місто/країну, дати заїзду та виїзду або кількість ночей перебування, кількість дорослих і дітей, кількість необхідних номерів та тип цих номерів.

На багатьох сайтах в розширеному пошуку надається можливість вказати категорію готелю, її назву, адресу або пропонуються ще які-небудь додаткові критерії та фільтри пошуку.

Після отримання відповіді на запит за заданими критеріями, необхідно вибрати потрібний заклад із запропонованого переліку та для завершення бронювання ввести персональну інформацію:

Як обрати

При виборі готелю керуйтеся тим, щоб він відповідав цілі та умовам Вашої подорожі:

Оскільки єдиної класифікації готелів в світі не існує, то сервіс готелів одного класу в різних країнах може мати відчутні відмінності.

Тому, якщо вибір стоїть між невідомим приватним і готелем відомої готельної мережі, то перевагу краще віддавати тільки після ретельного вивчення відгуків клієнтів, незалежно чи то є мережевий готель, в якому передбачений стандартний сервіс, де б він не знаходився чи то є затишний невеликий захід, де до кожного гостя ставляться з особливою повагою.

У будь-якому випадку необхідно уважно ознайомитися з повним переліком послуг готелю, включаючи харчування, безкоштовний трансфер з/до аеропорту, наявність ліфта, кондиціонера, праски, доступу в Інтернет та інше, щоб ці послуги задовольняли Вашим потребам.

У деяких готелях є обмеження щодо мінімального віку гостей. Тому, якщо Ви плануєте подорож разом із дітьми, звертайте увагу на умови та обмеження їх перебування в готелі. Деякі готелі та курорти дозволяють безкоштовне перебування та харчування дітей певного віку. В інших же перебування дітей може бути не дозволено. Також можуть пред’являтися певні вимоги до бронювання готелів, при яких працює казино, вік клієнта, що знімає номер, не повинен бути менше 21 року.

Незадовго до мандрівки, особливо, у відпустку в високий сезон, зателефонуйте або напишіть в готель, щоб переконатися, що Вам вдалося забронювати готель, який Ви бажали. Також не забувайте брати з собою в поїздку роздруковану копію документа, що підтверджує Ваше бронювання готелю або відпочинку, як підтверджуючий документ.

Найкраще рішення

Ящо Ви плануєте ділову чи турістичну мандрівку до Києва, наша мережа міні готелів допоможе як найкраще провести ці дні в столиці України. Мережа “Сьоме небо” пропонує дві локації апартаментів, де Ви зможете відпочити з люксовим комфортом, насолодитися чудовими панорамами міста та не думати про якісь дрібниці, що псують відпочинок, тому що наша команда “7 Sky” завжди готова виконати будь-яку вашу забаганку. Обирайте номери за найкращим поєднанням затишку та ціни та здвоніть нам, щоб зарезервувати собі комфорт завчасно!