М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31
вул. Е. Коновальця, 3
м. Палац Україна
Апарт - готель на
Клінічній
1-й під'їзд
вул. Клінічна, 23-25
2-й під'їзд


“Сьоме небо” – міні-готель у Києві

Готелі Києва дуже різноманітні за внутрішнім вбранням, розцінками та місцем розташування, тому гостям столиці завжди є з чого вибирати. Але ми можемо зі впевненістю сказати, що готель «Сьоме Небо» стане кращим вибором.

В нашій столиці є приємні готелі, Киів – велике місто, але один з кращих – це «7Sky», розташований дуже близько до історичного й ділового центру столиці України, де життя кипить і вдень, і вночі, де майже в будь-який час доби можна знайти те, що важливо для ваших інтересів. І, в той же час, «7Небо» знаходиться в затишному місці, незалежно від того, яку з двох наших адрес ви оберете. І на вулиці Щорса, й на Клінічній у Вас є можливість поставити автомобіль на платну стоянку, а якщо говорити про Київ, готелі не завжди надають таку послугу, особливо в центрі міста. За відсутності особистого авто можна легко знайти неподалік громадський транспорт, а при необхідності ми допоможемо знайти нашим гостям недорогу та якісну службу таксі.

Переваги міні-готелів Києва

Якщо вам потрібен готель в Києві недорого, то саме формат «міні» надасть можливість заощадити, отримавши при цьому високий рівень комфорту на будь-якому етапі обслуговування. Цьому сприяє те, наприклад, що міні готель не вимагає величезної кількості персоналу.

При цьому в «Сьомому Небі» до кожного клієнта ми максимально уважні, а в номерах є все необхідне для комфортного перебування в нашому затишному міні готелі Києва. Навіть стандартні номери обладнані як висококласні апартаменти за кожною з наших адрес, будь то на вулиці Щорса або Клінічній. Є доступ в мережу Інтернет та Wi-Fi, що дозволить вам не тільки відпочивати, спілкуючись так, як ви звикли вдома, але й працювати. Додаткова шумоізоляція цьому також посприяє.

Наші «Люкси» пропонують дуже високий рівень комфорту, від використання гіпоалергенного текстилю до продуманого до дрібниць, елегантного стилю інтер’єру, створеного визнаними майстрами дизайну столиці.
Звертаємо Вашу увагу на те, що у вартість номерів включено сніданки. І при цьому ціни в готелі в Києві «Сьоме Небо» не належать до розряду дорогих. Хороший готель в Києві зі зручним місцем розташування, звідки легко дістатися в будь-яку точку столиці – це дійсно про нас.

Наш міні-готель на Клінічній розтошований поблизу аеропорту та залізничного вокзалу. Необхідну консультацію щодо місцезнаходження та транспортних схем ми готові надати Вам в будь-який момент. Якщо метою вашого перебування в Києві є отримання медичних послуг, звертаємо Вашу увагу на те, що одна з кращих клінік країни, Інститут імені Амосова, розташована неподалік нашого готелю на вулиці Клінічній. Поруч із нашим готелем на Щорса знаходиться центральний військовий госпіталь.

Наші приємні особливості

У “Сьомому Небі”, кращому готелі Києва недорого, місто завжди перед вами як на долоні. На Вас чекає кращий з дешевих готелів Києва вид із вікна з висоти пташиного польоту, оскільки наші кімнати розташовані на верхніх поверхах будинків, що стоять на знаменитих київських пагорбах. Але якщо ваш настрій не сприяє тому, щоб розглядати краєвиди за вікном, в деяких наших номерах є можливість повного затемнення навіть у самий світлий час доби.

Ви не відчуватимете у нас себе як вдома. Ви дійсно будете відчувати себе на Сьомому небі завдяки висококласному сервісу та полюбите наш міні готель. Київ вміє зустрічати своїх гостей згідно доброзичливим українським традиціям, тому наші гості часто повертаються до нас, при кожному приїзді до Києва, обираючи саме наш затишний куточок серед інших недорогих готелів Києва.

У вас ще є сумніви? Тогді запрошуємо Вас у 3D-тур по нашому готелю і Ви заздалегідь побачите те, що чекає на Вас в готелі «7Небо».

Новини