М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Ціни на проживання

Ціни й знижки на Коновальця

У готелі “Сьоме Небо” на вул. Е. Коновальця, 3 щоденно діють 10% знижки!

— Однокімнатний двомісний напівлюкс — 1850 грн./добу (1650 грн./добу)
— Однокімнатний двомісний сімейний — 1750 грн./добу (1550 грн./добу)
— Однокімнатний двомісний стандарт — 1650 грн./добу (1450 грн./добу)

Ціни й знижки на Клінічній

У готелі “Сьоме Небо” на вул. Клінічній, 23-25, 2-й під’їзд, щоденно діють 10% знижки!

— Однокімнатний двомісний люкс — 1800 грн./добу (1600 грн./добу)
— Однокімнатний сімейний — 1700 грн./добу (1500 грн./добу)
— Однокімнатний двомісний стандарт — 1600 грн./добу (1400 грн./добу)

Апартаменти на клінічній

У АПАРТ – ГОТЕЛІ НА ВУЛ. КЛІНІЧНІЙ, 23-25, 1-й ПІД’ЇЗД, ЩОДЕННО ДІЮТЬ 10% ЗНИЖКИ!

— Стандартні апартаменти — 1600 грн./добу (1400 грн./добу) – для пацієнтів клініки Миколи Амосова — 1150 грн./добу.
— Покращені апартаменти — 1700 грн./добу (1500 грн./добу) – для пацієнтів клініки Миколи Амосова — 1250 грн./добу.

У мережі готелів “Сьоме небо” для пацієнтів клініки Миколая Амосова діє щоденна знижка 20%

Акція вихідного дня: з суботи до понеділка в готелях на вул. Клінічній діє знижка 20%

У готелях Києва ціни іноді вражають своїм розміром, особливо якщо говорити про готелі, розташовані в самому центрі міста. Навіть досвідчені туристи бувають неприємно вражені цим фактом. Але в готелі «Сьоме Небо» ціни та комфорт, який кліенти мають за ці гроші, сприяють тому, що вони повертаються до нас знов і знов. При цьому, місцерозташування наших готелів зручне, адже вони знаходяться неподалік від історичного центру Києва, але на таких вулицях, що не переобтяжені транспортними пробками та великою кількістю прохожих. Наш готель на вулиці Клінічній ми пропонуємо тим, хто високо цінить свій особистий простір, адже він розташований в дуже тихому та спокійному місці.

Якщо ви шукаєте готелі Києва, ціни в яких не космічні, а менеджмент та персонал є лояльними до потенційних клієнтів, то «Сьоме Небо» – саме те, що Вам потрібно. Ми відстежуємо цінову політику міні готелів та звичайних готелів по всій столиці, та завжди пропонуємо комфортні номери за адекватними розцінками. Це дозволяє нам успішно триматися на ринку ХоРеКа та мати своїх постійних клієнтів, починаючи з 2010 року.

Ми багато в чому йдемо назустріч нашим гостям та регулярно пропонуємо акційні знижки та інші приємні сюрпризи, особливо нашим постійним гостям. Звертаючись в «Сьоме Небо», ви можете бути впевнені, що отримаєте високий рівень сервісу, перебуваючи в будь-якому з наших номерів, за кожною з адрес нашої мережі міні готелів та насолодитеся цінами, які будуть нижче, ніж в апартаментах аналогічного рівня в більшості готелів столиці України. При цьому у вас є можливість обрати саме той варіант, який Вам найкраще підходить за ціною.

Детально про мережу готелів «Сьоме Небо»

Готель на вулиці Клінічній має розцінки трохи нижчі, ніж в нашому готелі на вулиці Щорса (зараз ця вулиця носить ім’я Євгена Коновальця). Але ж рівень обслуговування при цьому дуже високий в обох місцях.

Готель на Клінічній знаходиться неподалік від медичного інституту імені Амосова, а інший, на Евгена Коновальця (Щорса),- прямо навпроти Національного Палацу мистецтв «Україна». Тому, якщо ви приїхали до Києва на концерт улюбленої зірки, то кращого готелю з приємними розцінками Вам не знайти. Всі наші апартаменти розташовуються на останніх поверхах багатоповерхових будинків, тому тиша та спокій Вам гарантовані завжди, а шум великого міста не потурбує.

«7Sky» – готель в Києві, славетний професіоналізмом персоналу. На всіх етапах вашого прибування в нашій мережі ви відчуєте турботу за Ваш спокій та вдачну подорож. Не має значення, який номер для свого мешкання ви оберете, але ціни на номери Люкс, Напівлюкс, Сімейний, двомісний Стандарт завжди будуть нижчими, ніж у більшості готелів столиці. Але ж краще один раз побачити, ніж сто раз почути, то ознайомитися з тим, як виглядає всередині «Сьоме Небо» за обома адресами вам допоможе візуальний 3D-тур на нашому сайті. Обирайте готель «Сьоме Небо» за цінами або за місцем розташування та насолоджуйтеся комфортним відпочинком в наших номерах. Ми чекаємо на Вас!