М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Готелі біля метро: відчутні переваги за розташуванням та ціною

Апарт-отель «7 Sky» по улице Клинической

Якщо ви приїхали до Києва з діловою або туристичною поїздкою, на лікування або з будь-якою іншою метою, та шукаєте, де зупинитися на кілька днів, апарт-готель нашої мережі приватних міні-готелів 7 Sky – найкращий варіант комфортного та недорогого житла для гостей столиці, поблизу її ділового, культурного та історичного центру. Наш готель знаходиться по вулиці Клінічній, 23/25, у багатоповерховому багатоквартирному житловому будинку. Вона є затишними, сучасними апартаментами, розташованими на верхніх поверхах, з вікон яких відкривається чудова панорама мегаполісу.

Недорогі приватні апартаменти у Києві в апарт-готелі 7 Sky

В apart-готелі Клінічної ми пропонуємо гостям столиці комфортабельні 2-місні апартаменти різного рівня комфорту:

В усіх номерах нашого готелю апартаментів, незалежно від їх типу, крім спальні передбачений власний санвузол з туалетом, умивальником і душовою кабіною. Вони є:

Апартаменти в готелі 7 Sky по Клінічній мають відмінну шумоізоляцію стін, що дозволить вам повноцінно відпочити. Вони оснащені електронною системою безпеки, що забезпечує надійний захист від пожежі, несанкціонованого проникнення сторонніх осіб та інших форс-мажорних ситуацій. У вартість проживання включено континентальний сніданок, який можна замовити у будь-який зручний час з 8:00 до 11:00, безкоштовний доступ до інтернету та туалетне приладдя.

Переваги проживання в апартаментах готелю-апарт 7 Sky у Києві

Для численних гостей, які щодня приїжджають до столиці України, є гарний вибір великих та малих готелів з номерами різного класу та вартості. Але якщо ви хочете зняти дешеві апартаменти у Києві ближче до центру міста, з високим рівнем комфорту та обслуговування – зверніть увагу на номери в апарт-готелі 7 Sky по вулиці Клінічній. Основні переваги проживання в нашій приватній міні-готелі:

Бажаєте зняти номер у Києві? Забронюйте його в апарт-готелі 7 Sky по вул. Клінічної, де вас у будь-який час доби зустріне ввічливий і уважний персонал, надавши сервіс європейського рівня!

Як вибрати апартаменти у Києві

Багато гостей української столиці, які приїжджають з різними цілями, вибирають для тимчасового проживання не великий мережевий готель, а апартаменти. Сьогодні в Києві таке комфортабельне і по-домашньому затишне житло пропонують в оренду багато приватних власників, міні-готелі та апарт-готелі. Якщо ви збираєтеся приїхати в наше місто і хочете орендувати на період свого перебування недорогі приватні апартаменти, при виборі житла враховуйте:

Важливим критерієм вибору апартаментів є і вартість їхньої оренди, яка варіюється по Києву в широких межах. І тут кожен може вибирати варіант, залежно від фінансових можливостей.

У чому вигода оренди апартаментів у готелі

Для гостей столиці, особливо тих, хто приїжджає сюди не кілька днів, а на більш тривалий термін, зняти апартаменти в готелі вигідніше, ніж у приватного власника. Привабливість оренди такого житла в апарт-готелях Києва полягає в тому, що багато з них, включаючи готель з апартаментами на вул. Клінічній мережі 7 Sky, пропонують, додатково до домашнього затишку, відсутності метушні та шуму, деякі послуги, притаманні повноцінному готельному сервісу:

Такі послуги не надають приватних орендодавців. А знявши апартаменти в готелі, ви значно полегшите свій побут і, незалежно від мети вашого візиту, можете знайти час на відвідування пам’яток і пам’ятних місць Києва.