М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Відкрились нові апартаменти для комфортного відпочинку

 

Цікава пропозиція для клієнтів готелю

Нещодавно ми відкрили за адресою вул. Клінічна 23-25 (1-й під’зд) нові після ремонту апартаменти. Готельні послуги, гостинність персоналу, по-сучасному продуманий дизайн, все необхідне для комфортного проживання та відпочинку у нашому міні-готелі Вам забезпечені.

Колектив готелю “Сьоме небо” не зраджує своїм традиціям. МАКСИМУМ ТУРБОТИ ТА УВАЖНЕ СТАВЛЕННЯ ДО КОЖНОГО ГОСТЯ – це візитна картка нашого закладу.

Он-лайн бронювання, пряме бронювання номерів міні-готелю, замовлення трансфера, зустріч в аеропорту, виклик таксі, інші послуги забезпечать Вам максимальний комфорт при відвідуванні наших апартаментів.

Особливістю нових апартаментів є кухонний куточок, який передбачає можливість самостійного приготування їжі. Ви будете відчувати домашню атмосферу, перебуваючи у відрядженні чи на лікуванні.

Адже клініка ім. Миколи Амосова розташована в 5-7 хв. ходьби. Також клієнти готелю, які приїхали до Києва на лікування отримують 30% знижки за проживання в нашому закладі.

Чекаємо та з українською гостинністю приймемо всіх бажаючих поселитися в апартаментах готелю “Сьоме небо”

Бронь Online