М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

6 автентичних закладів Києва, де не тільки смачно, але й цікаво

Закладів в Києві дуже багато, особливо висока їх концентрація в центрі міста. Тут можна зустріти ресторан високої кухні, антикафе, винний бар та клуб в межах п’ятисот метрів. Багато місцевих шеф-кухарів отримували високі нагороди за свою майстерність, а винні бари мають величезний асортимент. Сервіс також знаходиться на досить високому рівні, однак за цим показником не можна робити узагальнення.

Варто відзначити, що при бронюванні готелю в Києві вам практично завжди запропонують безкоштовні сніданки. Вони ситні та невеликі – саме те, що потрібно для ранку. Великі готелі пропонують більш пишні варіанти, шведські столи. Замовити обід і вечерю ви зможете прямо в готелі: зазвичай в меню пропонують європейські та національні українські страви.

Однак найкраще зняти готель в Києві для відпочинку, а обідати і вечеряти в кафе та ресторанах міста. Можна виділити кілька закладів, які безумовно заслуговують уваги завдяки своїй концепції або гастрономічним досягненням.

Odessa

Ресторан має дуже цікавий інтер’єр. Для його оформлення було використано 30 км каната. Але не тільки інтер’єр заслуговує на увагу – в ресторані встановлено справжній тандир з Індії, в якому готують м’ясні страви. Майстерні кухарі роблять це в залі на очах зачарованих гостей, а офіціанти володіють не зовсім звичною технікою подачі страв, наприклад, в сухому льоді.

Шоті

Грузинський ресторан на вулиці Мечникова. Його особливість звичайно в грузинській кухні та неймовірній колекції вин з цієї сонячної країни. У стінах ресторану дійсно можна вийти за рамки звичних слов’янському духу Сапераві й Кіндзмараулі, та спробувати ексклюзивні вина. До речі інтер’єром, виконаним у стилі Лофт, займався італійський дизайнер. Ресторан Одеса разом з Шоті займають перші місця за версією різних інтернет-сервісів, де можна знайти будь-які заклади та готелі Києва, ціни й відгуки на них.

Fabbrica

Українські продукти по-італійськи? Легко! В серцях мільйонів городян по всьому світу італійська кухня займає особливе місце. Концепція даного закладу полягає в тому, що пасту й піцу готують з місцевих продуктів, і перевагу віддають екологічно чистим фермерським товарам. Для кухарів ресторану на вулиці Велика Васильківська важливо не досягнути смаку «тієї самої італійської їжі», а зробити так, щоб свій автентичний присмак додали саме українські продукти.

Первак

Істинно старокиївська ресторація. Виключно популярне місце з інтер’єром початку 20 століття. Лампочки Ілліча, рекламні вивіски, національне оформлення приміщень. У Перваку готують власні настоянки, чудовий борщ, соковиті українські вареники. Сюди потрібно йти за справжніми національними стравами та напоями.

Дежавю

Майже зал слави рок-н-ролу, лише в форматі ресторану. Стіни прикрашені раритетними гітарами, наприклад, тут живе гітара групи Металіка, а також в колекції золоті платівки Led Zeppelin та Deep Purple, шарф Патрісії Каас, і багато інших експонатів, в тому числі сотні автографів зірок СНД і світу. У залі «Рок» стіну прикрашає байк, грає відповідна музика. Створено ще два оригінальні приміщення – у стилі Джона Леннона і Джаза.

Палата №6

Для тих, кому набридли звичні бари, на вулиці Воровського відкрито абсент-бар. Грати на вікнах, м’які стіни, урологічний кабінет в туалеті, пробірки з алкоголем і офіціантки-медсестри, які роблять алкогольні ін’єкції. Майже як в «Пролітаючи над гніздом зозулі». Тільки з алкоголем.

Звичайно ж, не варто забувати про всілякі антикафе – вільний простір зараз в моді. Якщо ви приїхали у справах, то знявши готель в Києві недорого можна приємно працювати за ноутбуком не в номері, а в затишних закладах з вигідними тарифами.

Бронь Online