М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Цікаві місця Києва для закоханих

У столиці України величезна кількість незвичайних і красивих місць, локацій з історією. І хоча багато хто сприймає Київ, як місце для роботи, а не любові, тут є величезна кількість романтичних місць, які припадуть до смаку будь-якій закоханій парі. До них відносяться як пам’ятки і місця з символами самого сильного почуття в світі, так і просто локації для довгих піших прогулянок. Можна сміливо сказати, що місто безперечно підходить для романтичних зустрічей і поїздок, тому хоча б раз варто обов’язково приїхати сюди удвох, попередньо забронювати готель в Києві і насолоджуватися відпочинком.

Пейзажна алея і Андріївський спуск

Сама алея є яскравим місцем для прогулянок і фотографій. Химерні скульптури і красиві види привертають безліч закоханих пар. Крім того, Андріївський узвіз поруч з алеєю – одне з найромантичніших місць міста. Тут можна зайти в безліч цікавих будівель або оглянути історичну місцевість.

Старокиївська липа

Нічого особливо романтичного поруч з найстарішим деревом Києва немає, але вважається, що вона допомагає зміцнити почуття один до одного, тим хто посварився – помиритися, а одиноким – знайти свою любов. Є навіть ритуал: парі або людині необхідно зробити 7 кіл навколо дерева за годинниковою стрілкою.

Маріїнський парк

Ще одне популярне серед киян і гостей столиці місце для прогулянок. У ньому знаходиться міст закоханих, усіяний замками і стрічками з іменами парочок. У народі міст має ще кілька назв: “парковий”, “малий міст Патона”, “Чортів міст” і “міст поцілунків”. Є також кілька прикмет пов’язаних з ним. Наприклад, вважається, що якщо поцілуватися на ньому зі своєю другою половинкою, він / вона вас ніколи не забуде.

Альтанки 19 століття

На Андріївському узвозі є кілька альтанок, побудованих в 19 столітті. Ажурні візерунки кування і вид на Дніпро прекрасно підходять для побачень. Існує легенда, згідно з якою підприємець Василь Кокорів виділив гроші на їх будівництво після того, як побачив панораму, що відкривається з того місця.

Дерево щастя

Коване дерево в Наводницькому парку – символ довгих і успішних відносин. На нього прийнято пов’язувати стрічки, щоб спільне життя було щасливим. Є і пара інших прикмет. Якщо доторкнутися до листку, то ви знайдете велику любов, а якщо до яблука, то діти будуть здоровими і красивими. Стрічки зав’язуються молодятами в день весілля, як символ щасливого подружнього життя.

Стіна зізнань

Дуже цікава локація для весільних і love-story зйомок. Стіна зізнань знаходиться на покинутій будівлі на вулиці Ярославів Вал. Варто відзначити, що вся вулиця є символом і мало не основним місцем тяжіння закоханих. На самій стіні залишено величезну кількість послань у вигляді зізнань у любові, віршів. Тут навіть розміщений вірш Бродського “Листи до стіни”.

Крім символічних місць, в місті є величезна кількість парків, в яких приємно прогулятися з коханою людиною. Окремо потрібно виділити Ботанічний сад: він прекрасний навесні, влітку і на початку осені.

Якщо ви вирішили відвідати столицю зі своєю коханою людиною або всією сім’єю, обов’язково вибирайте готель, близько розташований до центру. Так ви будете менше часу витрачати на дорогу, і більше – на прогулянки і відвідування цікавих місць. Забронювати сімейний номер в Києві досить просто, адже в місті пропонується велика кількість комфортабельних місць розміщення.

Бронь Online