М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Експериментаніум: музей, в якому цікаво не тільки дітям

Экспериментаниум

Столиця України розвивається, і з кожним роком тут з’являється все більше цікавих місць для жителів і туристів. Особливо приємно, що в будь-який час є можливість забронювати відповідний готель в Києві, ціни на який можна дізнатися онлайн.

У Києві, за прикладом усього світу, відкриваються цікаві науково-розважальні центри, де діти можуть ознайомитися з законами фізики і хімії, а дорослі освіжити свої знання та взяти участь в цікавих експериментах. Завдяки таким центрам можна легко подорожувати з дітьми, і не боятися, що вони занудьгують в поїздці. Так, готелі Києва, ціни на які залежать від категорії, пропонують різні варіанти розміщення з дітьми, тому залишається обрати найбільш підходящий та відправитися в подорож по столиці України!

Експериментаніум – це музей нового формату, де відвідувачі не просто дивляться на експонати і слухають історії, а й беруть участь у процесі. Тут величезний вибір програм, в ході яких демонструють ті чи інші механізми, проводять досліди і пояснюють різні явища. Тому, якщо ви маєте намір зняти готель в Києві, і не знаєте чим зайнятися у вільний час, – вирушайте в музей експериментів!

Про музей

Експериментаніум займає три поверхи в будівлі поряд зі станцією метро Петрівка – дуже зручно для тих, хто обирає центральні готелі Києва, ціни яких досить прийнятливі. Музей має тематичний поділ:

  • анатомія;
  • механіка;
  • електромагнетизм;
  • оптика;
  • акустика.

У кожному залі відвідувачам на наочних прикладах пояснюють ті чи інші закони природи. Екскурсоводами працюють випускники ВНЗ з технічною освітою, так що при виникненні питань вони дадуть роз’яснення.

В музеї працюють гуртки з хімії та фізики для дітей. Крім того, під час шкільних канікул організовують так званий «науковий табір», де діти зможуть дізнатися багато нового, взяти участь в експериментах, майстер-класах, квестах і інших розвагах.

Можливості музею

Для дитини особливо корисно частіше бувати в таких місцях, як Експеріментаніум. Однак навіть якщо вам просто потрібно зняти номер в готелі Києва, і вирушити розважатися з дитиною на лічені години перед іншим заходом, науково-розважальний центр підійде як найкраще. Дорослим, так само як і дітям, цікаво бачити закони фізики, механіки та оптики в дії, а також власноруч проводити експерименти. Крім цього, в музеї проводять різні тренінги, які ведуть фахівці і доктора наук.

Одним з найбільш захоплюючих місцевих експонатів вважається «Тесла» – плазмова куля з електричними блискавками всередині. На ньому проводяться досліди з електричним полем. Також дуже вражають експонати, що демонструють роботу магнітного поля.

Експериментаніум відкритий для всього нового, і його співробітники роблять все можливе для того, щоб наука стала цікавою для дітей. Тут проводять тренінги, лекції, організовані секції для школярів, а колекція експонатів постійно поповнюється, відкриваються нові експозиції.

На території музею розташовано магазин, в якому продаються логічні, розвиваючі і пізнавальні ігри, набори юних експериментаторів, головоломки, книги та інші товари, що допомагають розширювати знання.

Варто відзначити, що Експериментаніум – унікальне місце для всієї України, тому якщо ви вирішите зняти номер в Києві, і зупинитися тут на якийсь час, обов’язково відвідайте цей музей.

Бронь Online