М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Феофанія: ландшафтний парк і православна святиня

Дуже часто туристи приїжджають в те чи інше місто не для того, щоб знайомитися з історією і культурою, а з метою змінити оточення, погуляти і відвідати декілька знакових місць. Така невелика подорож – це відмінна можливість дізнатися нові факти про місто, побачити незвичайні місця і відпочити в затишному готелі Києва, ціни на номери в якому доступні для кожного туриста.

Особливої уваги заслуговують парки столиці, кожен з яких відрізняється своїм ландшафтом і призначенням. Тут створені парки з безліччю розваг, а також місця для неспішних прогулянок, де відсутні спортивні майданчики і панує спокій. Такі місця полюбляють відвідувати жителі і гості міста разом з дітьми – сімейні номери в готелях Києва дозволяють з комфортом розміститися всій родині.

Ідеальне місце для прогулянок

У Києві є місцевість, яка має особливе значення для жителів міста та для історії в цілому – Феофанія. Вона розташована в Голосіївському районі столиці. Перша згадка про цю місцевість датується 1471 роком, а з середини 19 століття вона належала Михайлівському Золотоверхому монастирю. Тоді ж був створений цілий ансамбль церков, келій, трапезних, а також готелів для прочан. У 1972 році урочище отримало статус пам’ятника, а з 1992 року перебуває під управлінням НАН України.

В урочищі можна не тільки ознайомитися зі знаковими місцями, а й просто прогулятися по доріжках парку, милуючись прекрасною горбистою місцевістю й ставками. На акуратних галявинах висаджені різноманітні квіти і рослини, палісадники, затишні альтанки, а на території садово-паркового комплексу розташовано кілька закладів, в яких можна відпочити і покуштувати відмінно приготовані страви. Розпалювати багаття в парку не можна, так само як і рибалити та купатися в ставках.

Це прекрасне місце для прогулянок з дітьми, тому якщо ви подорожуєте разом з ними і зняли сімейний номер в готелі недалеко від урочища, сміливо вирушайте туди при нагоді.

Релігійне значення

Столиця України відома своїми церквами і храмами з багатою історією, які приваблюють туристів з різних країн. Такий вид туризму став вельми популярним, і готелі Києва, ціни на які залишаються доступними, часто приймають гостей, які цікавляться релігійною стороною міста.

Головною визначною пам’яткою урочища вважається відносно молодий Свято-Пантелеймонівський собор, перший камінь якого був закладений в 1905 році. Однак, попри молодість, він встиг стати одним з найбільш знакових православних місць.

Архітектура храму вражає своєю красою. Біло-рожевий фасад з темними куполами велично підноситься над парком. Оздоблення залів також не залишає байдужим. Але головне в ньому те, що тут зберігають мощі святого Пантелеймона – святого великомученика і цілителя, до якого звертаються з молитвами про одужання. Також в храмі знаходиться Володимирська ікона Божої Матері, Казанська ікона Божої Матері та інші святині.

Не далеко від території храму у відкритому доступі розташовані святі джерела, які лікують хвороби, поряд з ними – найхолодніша купіль Києва. Вважається, що її вода лікує простудні захворювання та усуває проблеми зі шкірою.

Незалежно від мети візиту в урочище Феофанія, ви точно будете вражені його пишністю. Після довгих прогулянок всіх туристів чекають готелі Києва, ціни на які порадують своєю демократичністю.

Бронь Online