М. "Палац Україна", вул. Є. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Культурний вечір в столиці: театри, обов’язкові для відвідування в Києві

Театр им. Ивана Франко

Подорожуючи столицею України, гості міста в першу чергу замислюються над тим, як обрати гарний готель в Києві, щоб його бронювання зайняло мінімум часу. Далі настає черга планування — вивчення місць, де можна погуляти та весело провести вечір. При цьому мало хто згадує про те, що в Києві можна подивитися найрізноманітніші постановки в театрі за участю відомих акторів. Більшість з них зосереджена в центрі міста, тому бронювання готелів краще здійснювати саме в цій частині столиці.

Театр ім. Івана Франка

Один з найвідоміших майданчиків може похвалитися багатою, вже практично 100 річною історією, та безліччю гучних імен, які були й продовжують прикрашати афіші цього прославленого місця. Варто зазначити, що до 2012 року театром керував Богдан Ступка, який зробив величезний внесок у розвиток мистецтва України.

Зал створено в стилі рококо: сидіння смарагдового кольору, рожеві стіни, золочені балкони з різьбленими елементами та розкішно оформлена стеля. Тут можна побачити класичні постановки за творами Толстого, Гоголя, Лесі Українки, Шекспіра, Островського, Ремарка та багатьох інших авторів.

Театр російської драми ім. Лесі Українки

Тут ставлять класичні твори, їх інтерпретації, а також сучасні постановки, які часом бувають досить сміливими. Засновано театр в далекому 1891 році, але лише до 1926 він знайшов своє місце та був названий Театром російської драми. Протягом всього періоду роботи тут виступали видатні артисти, імена яких можна перераховувати безкінечно. Також при театрі відкрито музей, де можна ознайомитися зі старими афішами, фотографіями вистав, артистів та інших експонатів.

Репертуар різноманітний: «Варшавська мелодія», «Прибуткове місце», «Вишневий сад», «Сімейна вечеря», «Джульєтта і Ромео», тощо.

Молодий театр

Його історія починається в 1979 році, коли «зверху» віддали наказ організувати молодіжний театр. Варто зазначити, що випадок цей незвичайний тим, що всі інші молодіжні майданчики СРСР організовувалися в студійному порядку. Будівля театру також примітна: це старовинна чотирьох поверхова споруда в стилі модерн на вулиці Прорізній.

Трупа складається з 60 акторів, кожен з яких добре відомий любителям мистецтва. Художник-постановник Андрій Білоус активно співпрацює з багатьма сучасними авторами, художниками та іншими діячами, завдяки чому репертуар виходить різноманітним та вкрай цікавим. Щоб подивитися постановки цього театру, цінителі мистецтва спеціально приїжджають з різних міст та країн, тому важливо завчасно здійснити бронювання готелю.

Театр ляльок

Найстаріший театр ляльок України, рік його заснування — 1927. Репертуар налічує понад 40 вистав за творами вітчизняних та закордонних авторів. Отримав безліч нагород на фестивалях в Австрії, США, Японії та інших країнах. Цікава і сама будівля театру, адже вона схожа на справжній казковий замок. Увечері споруда підсвічується, від чого посилюється її казковий ефект. А після того, як ви поринете в казковий світ, так приємно буде повернутися в затишний міні-готель в Києві.

“Чорний квадрат”

Єдиний в країні театр імпровізації, де найчастіше дії акторів невідомі навіть їм самим, а в постановках беруть участь і глядачі. Часто спектаклі виходять дуже емоційними, важкими, неоднозначними, але вони абсолютно точно чіпляють за живе.

На навчання в студії восени і взимку проводиться набір, також при театрі працює тренінговий центр, дитяча студія і арт-агентство.

Бронь Online