М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Маршрут одного дня: що подивитися в столиці, якщо у вас мало часу

Київ може розповісти багато дивовижних історій зі свого минулого і сьогодення, але відкривається він лише тим, хто обирає правильні маршрути. Втім, навряд чи хоча б один з можливих маршрутів зможе гарантувати туристу повне враження про місто. Особливо якщо мова йде тільки про один вільний день, який можна приділити огляду визначних пам’яток. Якщо відмовлятися від стандартних екскурсій, то можна скористатися нижченаведеним маршрутом. Варто відзначити, що туристів приємно дивує не тільки краса вулиць і визначних пам’яток, а й високий рівень сервісу в більшості закладів, будь то ресторан або магазин. Так, наприклад, можливе бронювання готелів без кредитної картки для гостей столиці.

Після того, як ви здійснили бронювання готелю, переконайтеся, що у валізі в запасі є зручне взуття, адже шлях по місту буде довгим.

Золоті ворота

До Золотих воріт, пам’ятника архітектури 10 століття, можна потрапити доїхавши на метро до однойменної станції з будь-якого району столиці. Це частина оборонної системи Києва, яка не так давно була відреставрована. По обидва боки від Воріт розташовані затишні сквери зі скульптурами. Якщо знайдете бронзового кота, обов’язково загадайте бажання та обійміть його — тоді воно здійсниться!

Пейзажна алея

Прогулюючись по вул. Ярославів Вал на Великій Житомирській ви знайдете початок Пейзажній алеї — це місце відпочинку, з якого відкривається приголомшливий краєвид на Поділ і Дніпро. Саме для цього вона і була створена в 80-х роках минулого століття. В кінці алеї розташований Національний музей історії України, який також бажано відвідати. Принаймні на його панорамному майданчику обов’язково варто зупинитися. Тут ви побачите руїни Десятинної церкви та початок Андріївського узвозу.

Андріївський Узвіз

Вулиця з’єднує Верхнє місто і Поділ. Історичне та унікальне місце з неймовірною енергетикою. Тут жили і творили поети, письменники, художники й музиканти. На вулиці проводяться свята, фестивалі та виставки. Варто прогулятися прямо з Верхнього міста до Подолу, де також розташовано безліч пам’ятників, скульптур, музеїв. Трохи втомившись, можна спробувати каву в дуже цікавому місці — «Театрі кави».

Контрактова площа

Вулички Подолу виведуть вас на Контрактову площу — одну з найстаріших в столиці. Гостинний двір, одне з найдавніших вищих навчальних закладів України Києво-Могилянська академія, колодязь-фонтан «Самсон», скульптури, затишний сквер — тут є на що подивитися. До речі, навколо Контрактової площі розташовано безліч міні-готелів Києва.

Поштова площа

Ще одна стара площа міста. На її території розмістився Річковий вокзал, нижня частина фунікулера, на якому обов’язково потрібно прокотитися на верх. Нещодавно тут відкрилася скульптура дітей, що пускають кораблики — пам’ятник засновникам Києва.

Михайлівська та Софіївська площі

Піднявшись фунікулером вгору ви знайдете чимало цікавого. Особливу увагу варто приділити величному Михайлівському собору з однойменною площею, яка була сформована ще в 12 столітті. Софіївська і Михайлівська площі були розділені будівлею в середині 19 століття. На Софіївській площі можна подивитися на пам’ятник Богдана Хмельницького і, звичайно ж, на дзвіницю Софійського собору.

Майдан і Хрещатик

Вулиця Софіївська приведе вас до самого серця столиці. Хрещатик — головна вулиця Києва, Майдан Незалежності — центральна площа. На Хрещатику безліч цікавих будинків, які були побудовані в середині 19 — початку 20 століття. Часто в них розташовуються міні-готелі. Варто відзначити, що це зовсім не дешеві готелі Києва, хоча і серед них можна знайти зручні та недорогі апартаменти. У серці столиці безліч пам’яток, головні з них: Будинок з химерами, Маріїнський парк і палац, місця відпочинку, затишні кафе і ресторани з національною кухнею.

Бронь Online