М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Незвичайні місця Києва 2018

Столиця налічує понад півтора століття історії. У місті сотні затишних містечок, які мають власні легенди, десятки зелених парків, храми, монастирі, музеї, театри та інші пам’ятки. Не вистачить ні дня, ні тижня, щоб обійти всі визначні місця столиці. Однак, можна скласти список того, що слід відвідати в першу чергу.

Парковий міст в Маріїнському парку

Міст з видом на Дніпро і лівий берег має п’ять назв, крім формального. На початку 20 століття він був єдиною переправою, яка з’єднувала центр і дніпровські схили. Через нестійку конструкцію міст розгойдувався при сильному вітрі, завдяки чому отримав назву “Чортів міст”. Після реконструкції був перейменований в “Міст Патона”, а після заведення традиції кріпити на перила замочки, стрічки, міст стали називати “Поцілунковим” або “Мостом закоханих”.

Будинок з химерами

Архітектурна пам’ятка міста. Будівля в стилі модерн має другу назву “будинок Городецького” в честь архітектора. Будівля має форму куба і розташована на обриві. Враження від екстер’єру підсилюють скульптури різних тварин, чудовиськ. Будинок знаходиться недалеко від центру міста і метро, до нього зручно потрапити, незалежно від того, де вдалося зняти готель в Києві .

Золоті ворота

Головна брама стародавнього Києва була споруджена в 12 столітті, служила єдиним входом в місто, входила до складу оборонної споруди. До нашого часу збереглися тільки руїни історичної пам’ятки, які були законсервовані під експозицією нинішніх воріт. Висота споруди разом з церквою перевищує 30 метрів.

Музей Пирогово

Музей народної архітектури та побуту розташований під відкритим небом на околиці столиці. Саме тут проводяться свята українських урочистостей, обрядів. Понад 150 га території, на якій розташовано близько 300 експонатів, тихі вулички унікального українського села, старовинні дерев’яні церкви. Екскурсія разом з дітьми перетворитися в унікальний сімейний відпочинок.

Батьківщина мати

Найбільша скульптура Києва, символ міста має висоту в 102 метра, важить 430 тонн. Пам’ятка відноситься до періоду Другої світової війни. Скульптура височіє на пагорбі над усією столицею, звідки відкривається приголомшливий вид на Дніпро та місто, у її підніжжя знаходяться меморіальний комплекс і музеї.

Арка Дружби народів

Скульптурна композиція складається з великої титанової арки і монумента заввишки 6 метрів. Відкриття незвичайного пам’ятника було приурочено до святкування 1500-річчя Києва. Він розташований в центрі столиці, виділяється незвичайною архітектурою. Вечорами включається різнобарвна ілюмінація, що надає арці барвистий вид справжньою веселки.

Києво-Печерська Лавра

Одна з найвідоміших визначних пам’яток міста, яка бере свій початок в 11 столітті, є історичним заповідником. Місце привабливе красою церков, чудотворністю ікон, древньою історією, загадковими печерами, цікавими артефактами, дивовижними легендами.

Володимирська гірка

Один з популярних парків серед киян, створений на початку 19 століття, має 3 яруси. Саме тут запустили фунікулер в якості громадського транспорту, який працює і донині. У парку встановлено перший в місті меморіал – пам’ятник князю Володимиру. З Володимирської гірки відкривається захоплюючий вид на Дніпро, лівий берег міста, який спільно з унікальним ландшафтом робить прогулянку незабутньою.

Від насичених вражень від прогулянки по Києву можна відпочити разом з сім’єю в комфортному готелі, знявши сімейний номер.

Бронь Online