М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Парк Дружби Народів: які розваги може запропонувати зелений оазис?

Київ — місто з багатою історією. Після перегляду старовинних пам’яток, соборів, площ, історичних будівель, приємно відпочити в тихому спокійному місці. Перш ніж забронювати готель в Києві, варто дізнатися про один особливий парк. У місті безліч парків і скверів, а також великий Ботанічний сад, але серед усієї цієї зеленої місцевості особливе місце займає Парк Дружби Народів. Знаходиться він на острові прямо посеред Дніпра, і займає 780 га. Також в його територію включено острів «Муромець». Весь парк розділений на чотири сектори: дитячий, водноспортивний, меморіальний та пляжний.

Дитячий сектор

Багато готелів Києва пропонують послуги дитячих аніматорів й нянь, але якщо ви подорожуєте з дитиною, перераховувати весь спектр місцевих розваг для дітей абсолютно безглуздо — краще все побачити своїми очима. Атракціони, батути, міні-кафе, оренда електрокарів, велосипедів та інших засобів пересування — тут є все, щоб хоч весь день провести в парку з дитиною. У цій частині можна легко відсвяткувати день народження, адже на зеленій зоні часто проводять пікніки. Також в даному секторі розташовані ігрові майданчики, де діти, та й дорослі, можуть позмагатися.

Водноспортивний сектор

Взяти участь в авторалі, покататися на байдарці, каяках, САП дошці, квадроциклі — це далеко не весь список того, чим можна зайнятися у водноспортивному секторі. Для нього виділена величезна територія, що дозволяє провести час активно і весело. У прокатних пунктах доступний найрізноманітніший інвентар та засоби для пересування як по воді, так і по землі. Крім того, в парку розташований клуб «Екстремальна тяга», пейнтбольний клуб і велоклуб. «Екстремальна тяга» проводить навчання по переходу воднолижної канатно-буксирувальної дороги. Також проходять змагання між командами.

Пляжний сектор

Для любителів пасивного відпочинку в парку є кілька пляжів. До речі, острів «Муромець», який отримай свою назву з легенди про те, що на цій місцевості колись жили богатирі, є найбільшим піщаним островом Києва. У спекотні дні багато жителів міста з’їжджаються в парк, щоб покупатися в Дніпрі та позасмагати на облагороджених пляжах. Втім, і гості столиці часто відпочивають тут після довгих прогулянок та екскурсій.

Меморіальний сектор

Ця територія, вірніше її значення, пояснює назву парку. Тут висаджено 15 порід дерев, кожне з яких символізує певну країну Радянського Союзу. Зараз вже навряд чи хтось точно скаже яке дерево відповідало за яку країну, але цей меморіал до сих пір нагадує про дружбу між народами різних країн. Виконаний він як круглий сад із 15 партерними секторами. Тут можна спокійно відпочити, присівши на лавицю та милуючись парком.

Крім всіх варіантів відпочинку, які пропонує парк Дружби Народів, тут можна орендувати альтанку для пікніків, покуштувати смачної їжі в численних місцевих ресторанах і кафе. Доїхати до парку можна за допомогою автомобіля або наземного транспорту. Дорога з міні-готелю, розташованого недалеко від центру, займе не більше півгодини. Для водіїв приємним бонусом стане окрема стоянка в межах парку. Поруч на Трухановому острові розташовані невеликі готелі, проте краще зняти номер в готелі за його межами.

У парку Дружби Народів можна провести цілий день, і для цього тут є все необхідне. Такий відпочинок принесе справжнє задоволення як любителям водних видів спорту, так і тим, хто вважає за краще провести час на природі. До речі, в парку водяться тварини, про що повідомляє табличка біля входу.

Бронь Online