М. "Палац Україна", вул. Е. Коновальця, 3 - (067) 830 50 50 вул. Клінічна, 23-25 - (096) 204 78 79, Апартаменты - (067) 506 55 31

Виставки в Києві 2019: що варто відвідати

Чим більше місто, тим цікавіше афіша його заходів. У Києві щорічно проводять більше численних міжнародних виставок, які варто відвідати, ніж в будь-якому іншому місті України. У столиці багато виставкових центрів, і кожен місяць тут проводять заходи не тільки вітчизняні, а й зарубіжні організатори. Тому, відвідавши Київ, не варто упускати можливості побувати на міжнародній виставці, де можна знайти багато цікавого.

Основні заходи на 2019 рік

Щоб дізнатися розклад найближчих виставок, досить подивитися афішу міста онлайн, і якщо є цікаві заходи, то поїздку можна спланувати такими чином, щоб потрапити саме на них. Найочікуваніші виставки:

●        Фестиваль моди Kyiv Fashion, щорічно проводиться в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), почнеться в цьому році 30 січня і закінчиться 1 лютого. Це один з найбільших проектів міжнародного характеру, що має тривалу історію і проводиться щорічно в Києві. Дана виставка в індустрії моди має найвищий авторитет, а тому така подія не можна пропускати, перебуваючи в столиці.

●        Виставка всього, що необхідно для дому та подарункової продукції, буде проходити в МВЦ в період 6-9 лютого. Тут буде представлена продукція зарубіжного та вітчизняного виробництва: актуальні аксесуари, подарунки з сувенірами, предмети побуту, текстиль для дому, приналежності для кухні, предмети інтер’єру та багато іншого, на що варто подивитися.

●        Серед заходів в афіші ВДНГ в цьому році з’явиться нова локація від фабрики “Клавдієво”, всесвітньо відомого виробника ялинкових іграшок зі скла. Всі технології виробництва іграшок, а також виставка продукції фабрики, будуть доступні користувачам у другому виставковому павільйоні ВДНГ.

●        У березні в 26-29 числах в МВЦ буде організована популярна міжнародна виставка, присвячена дитячій моді. Тут будуть представлені аксесуари для дітей та взуття з одягом від провідних світових виробників, а також матеріали для їх виготовлення.

●        Відвідувачі АККО Інтернешнл з 3 до 6 квітня можуть оцінити офісне приладдя та канцелярські товари на 19-й спеціалізованій виставці. Також тут буде представлена шкільна продукція і товари для дитячої творчості.

●        Всім, хто бажає зануритися в майбутнє, новий квест-павільйон ВДНГ цієї зими пропонує оцінити магічний світ, створений за допомогою 3D-проекцій. “Будинок інтерактивних пригод” – так називається новий павільйон, де в кожній кімнаті відвідувачів чекають звукові ефекти, гра світла і майстерність акторів.

●        10-12 вересня на площах МВЦ запланована 28-а за рахунком міжнародна виставка за такими тематиками, як технології та допоміжне обладнання для каналізації і водопостачання, системи вентиляції та охолодження, точки контролю та багато іншого для харчової промисловості.Це далеко не повний перелік очікуваних виставок. Ми навели лише самі широкомасштабні, на яких точно буде на що подивитися відвідувачам. Особливість таких заходів полягає в тому, що тут завжди багато відвідувачів. Так як вони несуть комерційний характер, з усієї України люди приїжджають в робочі відрядження на міжнародні виставки. Якщо ви в Києві проїздом, і бажаєте відвідати одну з перерахованих вище виставок або цілеспрямовано приїхали для подібного візиту, слід заздалегідь потурбуватися про проживання. У такі дні, коли спостерігається наплив приїжджих, не просто зняти номер в Києві в гарному готелі і за доступною ціною. Тому номер рекомендується бронювати заздалегідь.

Бронь Online